SC Isadora Vendellek*PL JW


Data
Miejsce
Klasa
Wynik
Sędzia
11.11.2018 Poznań (PL) 01 PH, NOM BIS Elena Noskova (RU)
10.11.2018 Poznań (PL) 01 PH, NOM BIS, Best in Show Elena Zagorskaya (RU)
04.11.2018 Hradec Kralove (CZ) 01 PH, BIV-T, NOM BIS, Best in Show Vladimir Isakov (BY)
03.11.2018 Hradec Kralove (CZ) 01 PH, BIV-T, NOM BIS Martin Sanda (CZ)
27-28.10.2018 Tampere - World Show (FI) 01 PH Anne Veland (NO)
20.10.2018 Bańska Bystrzyca (SK) 01 PH, NOM BIS Helene Raiter (DE)
20.10.2018 Bańska Bystrzyca (SK) 01 PH, NOM BIS, Best in Show Pia Nyrup (DK)
GRAND INTERNATIONAL CHAMPION
06.10.2018 Rybnik (PL) 03 Ex 1, CACS Anna Wilczek (PL)
09.09.2018 Warszawa (PL) 03 Ex 1, CACS Ireneusz Pruchniak (IT)
08.09.2018 Warszawa (PL) 03 Ex 1, CACS Cristiano Sandon (IT)
26.08.2018 Żylina (SK) 03 Ex 1, CACS, NOM BIS Charles Spijker (NL)
25.08.2018 Żylina (SK) 03 Ex 1, CACS, BIV-T, NOM BIS Youssef Khaled (CZ)
19.08.2018 Ostrava (CZ) 03 Ex 1, CACS, NOM BIS Helene Raiter (IT)
18.08.2018 Ostrava (CZ) 03 Ex 1, CACS Mario Ottino (IT)
17.06.2018 Żory (PL) 03 Ex 1, CACS, NOM BIS, Best in Show, Best of Best 2 Magdalena Kudra (PL)
16.06.2018 Żory (PL) 03 Ex 1, CACS, NOM BIS, Best in Show, Best of Best 1 Mira Fonsen (FI)
GRAND INTERNATIONAL CHAMPION
10.06.2018 Partizanske (SK) 05 Ex 1, CAGCIB, NOM BIS, Best in Show Lenka Venclikova (CZ)
09.06.2018 Partizanske (SK) 05 Ex 1, CAGCIB, NOM BIS, Best in Show Daria Łukasik (PL)
03.06.2018 Kraków (PL) 05 Ex 1, CAGCIB, BIV, NOM BIS, Best Opposite Sex Olga Komisarova (EE)
02.06.2018 Kraków (PL) 05 Ex 1, CAGCIB, NOM BIS, Best in Show, Best of Best 1 Helene Raiter {DE}
06.05.2018 Most (CZ) 05 Ex 1, CAGCIB, NOM BIS, Best in Show Argia Laura Burani Ferrari (IT)
05.05.2018 Most (CZ) 05 Ex 1, CAGCIB, NOM BIS, Best in Show Grażyna Laskowska-Malaga (PL)
INTERNATIONAL CHAMPION
10.09.2017 Wrocław (PL) 07 Ex 1, CACIB, BIV Total, NOM BIS Martyna Dziemidowicz (PL)
09.09.2017 Wrocław (PL) 07 Ex 1, CACIB, NOM BIS Britta Busse (DE)
03.09.2017 Zilina (SK) 07 Ex 1, CACIB, NOM BIS Marina Vinkel (EE)
CHAMPION
02.09.2017 Zilina (SK) 09 Ex 1, CAC, NOM BIS Youseff Khaled (CZ)
27.08.2017 Ostrava (CZ) 09 Ex 1, CAC Robert Lubrano (IT)
26.08.2017 Ostrava (CZ) 09 Ex 1, CAC, NOM BIS Helene Raiter (DE)
Klasa 4-10 miesięcy
10-11.06.2017 Kłajpeda - Baltic Winner Show (LV) 11 Ex 1, BIV Total, NOM BIS Mira Fonsen (FI)
04.06.2017 Kraków (PL) 11 Ex 1, NOM BIS Dorte Kaae (DK)
03.06.2017 Kraków(PL) 11 Ex 1, NOM BIS Britta Busse (DE)
14.05.2017 Łódź (PL) 11 Ex 1, NOM BIS Helene Reiter (DE)
13.05.2017 Łódź(PL) 11 Ex 1, NOM BIS Gerardo Fraga Guzman (ES)
30.04.2017 Zilina (SK) 12 Ex 1, NOM BIS Satu Hamalainen (FI)
29.04.2016=7 Frydek Mistek (CZ) 12 Ex 1, NOM BIS, Best in Show Kristina Rautio (FI)
09.04.2017 Luboń (PL) 12 Ex 1/2, NOM BIS, Best in Show Dominika Halicka (SK)
JUNIOR WINNER
08.04.2017 Luboń (PL) 12 Ex 1, NOM BIS, Best in Show Sarah Johnson (GB)
02.04.2017 Szczecin (PL) 12 Ex 1, NOM BIS, Best in Show Grażyna Laskowska-Malaga (PL)
01.04.2017 Szczecin (PL) 12 Ex 1, NOM BIS Tetiana Boiko (UA)
19.03.2017 Kowno (LT) 12 Ex 1, NOM BIS, Best in Show, Best in Category, Best of Best 4 Ane Paloluoma (FI)
18.03.2017 Kowno (LT) 12 Ex 1, NOM BIS, Best in Show Marteinn Tausen (IS)
12.03.2017 Wrocław (PL) 12 Ex 1/2, NOM BIS, Best in Show Laura Scholten (NL)
11.03.2017 Wrocław (PL) 12 Ex 1/2, NOM BIS Veikko Saarela (FI)
03-04.03.2017 Kortrijk - North Sea Winner Show (BE) 12 Ex 1/3, BIV Total, NOM BIS Kristina Rautio (FI)
26.02.2017 Warszawa (PL) 12 Ex 1, NOM BIS Kristina Rautio (FI)
25.02.2017 Warszawa (PL) 12 Ex 2/2 Britta Busse (DE)

Kontakt:

  Karolina Laskowska

  tel. 695-398-300

  e-mail: nfo@vendellek.pl

Copyright 2012 © Vendellek*PL.                                           Projekt i wykonanie: Vendellek*PL i Meri